Actueel‎ > ‎Nieuws jeugd‎ > ‎

De boem-boem-klap-club?

Geplaatst 19 dec. 2012 12:14 door Redactie Lichtkring
De boem-boem-klap-club? De kids (groep 5/6) van de woensdagavondclub barsten altijd van de energie en zijn lekker enthousiast. We beginnen de avond dan ook vaak met stampen en klappen op de beat van het Queen nummer ‘We will rock you'. We spreken of rappen dan een paar zelf verzonnen coupletten. De inhoud is erg verschillend en het is altijd een gezellige start van de avond. We knutselen heel wat af, zoals een lapjeskat en een windmolentje. Bijbels pictionary viel ook erg in de smaak. De speculaaspoppen van Hoogvliet waren natuurlijk niet mooi genoeg, dus daar hebben we ook een avondje aan gewerkt.

Met sinterklaas hebben de kinderen hun best gedaan voor mooie surprises, allemaal mooie kunstwerken met leuke gedichten. Ook de andere groepen vierden sinterklaas, het was een gezellig avondje met Sint en Pieterbaas. 

De dinsdagavond (groep 7/8) en de donderdagavond (groep 4/5) zitten nog niet vol, dus als je het leuk lijkt, kom dan eens een avondje kijken (19:00 - 20:00 uur).

De clubleiding

Comments