Actueel‎ > ‎Nieuws jeugd‎ > ‎

Tweets en ‘gevonden voorwerpen’ accentdienst 3 november

Geplaatst 5 nov. 2013 11:27 door Redactie Lichtkring
Afgelopen zondagavond was er de accentdienst. Elders op de site een kort verslagje. Hierbij ook een overzicht van een aantal tweets die die avond werd verstuurd. Daarin onder andere suggesties om meer met elkaar te delen: hoe kun je er zijn voor de ander? En een aantal voorbedes die zijn voorgelezen in de kerk.


Na de dienst zijn er overigens nog een aantal boeken blijven liggen. Er is meer ingeleverd dan meegenomen. Deze boeken zal ik naar kringloopwinkel brengen. Daarnaast zijn er nog een paar borden en een bakje met deksel blijven liggen. Deze heb ik bovenop de kast in zaal twee (tijdelijk) neergelegd. Neem het even mee als het van jou is.

Een paar tweets…

Welkom in de Lichtkring! Na samen delen en samen smullen, bijna klaar voor de crisis-viering met jongerenband #lichttweet
Energierekening omlaag ? Ga gezellig naar de buren, of vraag de buren bij jou. #lichttweet
De hond van de buren uitlaten #lichttweet @hartjekyle_ @ilikechocolax
De kleine prins, een verhaal met zoveel lagen van denken, voelen en verbondenheid, voor de grote kleine mens. #lichttweet
#lichttweet dingen die je niet keer gebruikt weggeven aan anderen.
Vrolijk lied was dat haha #lichttweet
Jamsessie, weer eens wat anders dan orgelmuziek voor de dienst #lichttweet
Na de crisisdienst thuis op de bank met koffie en mijn nieuw verworven boek. Als ik hem uit heb geef ik hem weer door. #lichttweet

Enkele voorbedes…

#lichttweet dat iedereen gezond en vrolijk door het leven mag gaanVoor iedereen die echt door deze crisis wordt geraakt. 
#lichttweet voor iedereen die toetsweek heeft volgende week ...Voorbede voor degenen die een dierbare hebben verloren. #lichttweet Voor iedereen die eenzaam is en dat dat door anderen wordt opgemerkt #lichttweet
Voor mensen die zich door deze crisis aan de rand van de samenleving voelen staan #lichttweet
#lichttweet dat de oorlog nu eindelijk eens afgelopen mag zijnvoor de mensen die de crisis ook merken en er last van hebben. #lichttweet

Door Martin Boon
Comments