Actueel‎ > ‎Nieuws jeugd‎ > ‎

Uw mening telt! - Het Jeugdwerk in de Lichtkring

Geplaatst 13 jun. 2013 00:00 door Jeugdraad Lichtkring
De afgelopen weken hebben we als Jeugdraad middels een korte enquête naar uw mening gevraagd over het Jeugdwerk in de wijkgemeente. We willen u hartelijk danken voor de nuttige reacties die we mochten ontvangen! Na het bekijken van de reacties kunnen we voorzichtig toch al wel de volgende conclusies trekken. Het Jeugdwerk binnen de Lichtkring wordt door u gewaardeerd. Aandachtspunten die naar voren komen zijn vooral het meer betrekken van jongeren bij het Kerkenwerk, en het inzetten van social media om een grotere betrokkenheid van de jeugd bij onze wijkgemeente te realiseren.

Als Jeugdraad willen we hier het komende seizoen mee aan de slag gaan. Maar, dat kunnen we niet alleen. Daarvoor zullen we de komende tijd ook een beroep op u doen, om het Jeugdwerk binnen de Lichtkring op een hoog niveau te blijven houden. Heeft u zin om samen met ons het jeugdwerk verder vorm te geven? Laat het ons weten! Frisse mensen en inspirerende ideeën zijn welkom. Wordt vervolgd dus!

Met vriendelijke groet,
De Jeugdraad.
Comments