Actueel‎ > ‎Nieuws Lichtkring‎ > ‎

Bericht van ds. Annemarie Six-Wienen

Geplaatst 4 okt. 2018 09:46 door Redactie Lichtkring
https://sites.google.com/a/pkn-lichtkring.nl/welkom/actueel/nieuws-lichtkring/_draft_post-7/annemarie%20nieuw%20(1).jpg
Seniorenkring oktober 

De eerstvolgende seniorenkring is op woensdagmorgen 17 oktober om 10:00 uur in de Lichtkring. De eerste keer van het seizoen hebben we het gehad over eenzaamheid. Het bleek een herkenbaar en aansprekend onderwerp te zijn. Eigenlijk iedereen herkende hoe belangrijk het is om echt naar elkaar te luisteren. Als we niet echt luisteren kan dat je gevoel van eenzaamheid vergroten.
We besloten om de eerstvolgende keer (woensdag 17 oktober 10:00 uur in de Lichtkring) in te zoomen op een speciale vorm van eenzaamheid, ook wel existentiële eenzaamheid genoemd. Deze eenzaamheid is aan de orde als mensen zich afvragen waar hun leven nog goed voor is. Goed om hierbij stil te staan en dit onderwerp op verschillende manieren te benaderen.
Na 17 oktober komen we in 2018 op woensdag 14 november en op woensdag 12 december samen. 

Leeskring 
Op 14 november komt de leeskring weer bij elkaar. We beginnen om 20:00 uur in de Lichtkring. We lezen deze keer De alchemist van de Braziliaanse schrijver, Paulo Coelho. Als het u ook wat lijkt om dit boek met elkaar te bespreken: van harte welkom! 

Gift 
Annelies Spruijt heeft een gift ontvangen van een gemeentelid van € 10,= voor de muziek in de Lichtkring. 

Vrede en alle goeds!
Annemarie Six-Wienen

Comments