Fietsen voor Moldavië

  • Geschreven op:
    28 juni 2022

Deze zomertijd kunnen vier mooie routes gefietst worden om geld in te zamelen voor Moldavië.  Deze routes zijn zo gemaakt dat er voor iedereen, jong en oud, sportief en niet-sportief, wat bij zit. Er zijn mooie en afwisselende routes van 25, 40, 62 en 93 km uitgestippeld, waarvan de gezinsroute van 25 kilometer ook een puzzeltocht is.

De bedoeling is dat je je bij het fietsen laat sponsoren door vrienden of familie, maar uiteraard mag je jezelf ook sponsoren. De totale opbrengst gaat dan naar het gemeenteproject Bethania. Dit is een kind- en ouderencentrum in Moldavië, een land dat nu hard getroffen wordt door de oorlog in buurland Oekraïne.

De routes en andere benodigde informatie staan op een speciale website: https://sites.google.com/view/fietsenvoormoldavie

Hier staan de routebestanden en alle andere praktische informatie. Voor vragen kunt u terecht bij Klaas Bruijn: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Hopelijk springt u deze zomer allemaal op het zadel voor Moldavië!